Tylko prawda może każdego wyzwolić


Świat jest inny niż znamy. Większość społeczeństwa nie wie, że Ziemia jest Istotą żywą (kobietą) i my wszyscy żyjemy w jej organizmie, a dokładniej to macierzy. Naziści stworzyli NASA, wymyślili kosmos i planety żeby zwieść jak najwięcej ludzi w dzisiejszych czasach.

Ziemia choruje tak samo jak my i 3 lata jak wprowadzili na całym świecie pandemię to zachorowała na grypę o nazwie covid-19. Ziemia od 3 lat oczyszcza się z pasożyta, a tym pasożytem jest obecny system (Antychryst, Szatan). Pasożytem oczywiście są też wszyscy nieświadomi ludzie, którzy go tworzą i w nim uczestniczą.

Żyjemy w czasach Apokalipsy czyli ujawnienia prawdy, która była ukrywana przed nami od tysięcy lat. Prawda oczywiście istnieje i jak ktoś pragnął ją poznać to ją zna. My Lechici, Lachy (obecnie Polacy) na ziemi się zawsze odradzamy i prawdę zawsze znaliśmy bo mamy ją w swoim sercu, a w dzisiejszych czasach musieliśmy ją sobie tylko przypomnieć.

Na świecie większość ludzi jest sztucznie stworzona przez eugenikę, która istnieje od tysięcy lat i oni nie mają żadnej świadomości oraz łatwo można ich zaprogramować.) Rdzennej ludności na świecie jest teraz mniejszość bo okupanci, których my kiedyś stworzyliśmy to nas w przeszłości podstępem podbili. Przez tysiące lat nas mordowali wywołując przeciwko nam wojny, kataklizmy, resety czy pandemię i oni też stworzyli ten obecny system śmierci.

Wszelkie zło, kłamstwo, wszystkich nieświadomych i całą technologię, która zagraża ludzkości to Ziemia zlikwiduje. Praktycznie to wszyscy ludzie, którzy uczestniczą w tym systemie są przeciwko życiu to będą zlikwidowani przez system i Ziemię, a nawet antysystem żeby Ziemia nie zniszczyła wszystkiego. System już wielu zwiódł bo większość ludzi, która przyjęła szczypawkę to umrze w przeciągu 2-3 lat, a wszyscy co brali w tym udział czyli administracja, wszelkie służby, media i inni to na pewno w najbliższym czasie będą rozliczeni. Ziemia jest inteligentna, każdy z nas ma z nią połączenie i ona wyczuje kto żyje w prawdzie i jest z dobra, a ci wszyscy co przyjęli szczypawki stracili z nią połączenie i Ziemia będzie ich likwidować. W wielu państwach już się zaczęły kataklizmy ale w mediach o tym tak nie mówią. Od kilku lat mamy tzw. oddzielenie ziarna od plew i też weryfikację ludności dzięki internetowi.

Na tą chwilę w Polsce to 99% społeczeństwa jest nieświadoma bo wierzy i jest zwiedzona przez system. Wszystkie religie, nawet duchowość, media, nauka, szkolnictwo, NASA, większość książek to są same kłamstwa stworzone przez system żeby ludzie byli nieświadomi w dzisiejszych czasach. Większość ludzi też nie widzi tego co się dzieje bo sprzedała się za pieniądze, poszła w materializm, system stworzył im różne rozrywki. Większość ludzi woli wierzyć też w to co dla nich jest wygodne albo idą też na łatwiznę i wierzą w to co większość ludzi czyli kłamstwo systemu.

Technologię, szpitale, dzisiejsza medycyna, leki nam szkodzą i nas zabijają, a do tego jeszcze mamy zatrutą żywność i wodę. Administrację, pracę, dokumenty wymyślili po to żeby nas zniewolić. Policja i wojsko nie jest dla naszego bezpieczeństwa ale po to żeby nas pilnować, a w razie czego to rozgonić albo nawet zlikwidować.

Każdy kto uczestniczy w tym systemie, posiada pesel, nazwisko, dokumenty i wybiera sobie jakiegoś pana nad sobą czy guru albo wierzy w jakiegoś wymyślonego Boga to nie jest świadomą wolną Istotą. Jak płacisz podatki, zusy, kredyty, rozliczasz pity itd. i stosujesz się do tego nielegalnego prawa morskiego, jesteś obojętny na dzisiejszą sytuację, milczysz znając prawdę i nie uświadamiasz innych to nie możesz być świadomy, prawy i sprawiedliwy. Większość z was nie mówi i nie udostępnia prawdy swoim znajomym bo boicie się, że pomyślą sobie źle o tobie albo odwrócą się od ciebie. Niestety musisz zrozumieć, że jak znasz prawdę i im jej nie przekażesz to oni wtedy mogą zginąć, a zawsze możesz kogoś ocalić.Jedynym sposobem żeby przeżyć obecne czasy to każdy musi nadać sobie nowe imię, poznać prawdę, wyjść i nie uczestniczyć w tym systemie. My jesteśmy żywymi Istotami ludzkimi z ducha zrodzonymi. Nie mamy żadnych panów czy bogów nad sobą bo my wszyscy jesteśmy równi. My wszyscy jesteśmy jednością, a naszym prawem jest nasze prawo natury i umiłowanie do wszelkiego życia. Większości ludzi nie da się uratować i walczymy teraz o każde istnienie. Większość ludzi tego nie zrozumie przez ich własne demony czyli kłamstwo i są oni też zwodzeni przez Szatana czyli system. Wielu może tego przekazu nie zrozumieć ale jak możecie to udostępnianiajcie bo informacja to jest światło.

320
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *