BABYLON FALLING: CERN zidentyfikowany jako tajne wejście do podziemnej siedziby CIA pod Jeziorem Genewskim w Szwajcarii

ZIEMIA, nieujawniona lokalizacja — ponieważ CERN jest największym i najbardziej zaawansowanym laboratorium fizyki jądrowej i cząstek elementarnych na świecie, bezpieczeństwo w ściśle tajnym obiekcie jest najbardziej rygorystyczne na Ziemi. W związku z tym jest to idealne miejsce na ukrycie wejścia do jedynej Centralnej Agencji Wywiadowczej (CIA).

Jak pierwotnie przedstawiono w raporcie Truther.org z 31 marca 2015 r. zatytułowanym „ 10 powodów, dla których Szwajcaria jest domem CIA ”, twarde dowody potwierdzają teraz, że Szwajcaria w rzeczywistości jest schronieniem CIA. Jednak dokładnie, gdzie znajduje się siedziba CIA w Szwajcarii, pozostaje tajemnicą – aż do teraz.

Krótko mówiąc, CERN służy jako tajne wejście do Kwatery Głównej CIA, która znajduje się w podwodnych alpejskich kanionach Jeziora Genewskiego , jeziora tak głębokiego, że musiało zostać zbadane przez Mir 1 i Mir 2 , rosyjskie okręty podwodne, które są znane ze swoich zdolności do nurkowania do 6000 metrów (19 685 stóp).

Sub-biosfera 2

W związku z tym do siedziby CIA pod Jeziorem Genewskim można dostać się tylko podziemnymi pociągami z CERN i łodziami podwodnymi, które podróżują przez podziemny tunel o długości 275 km (170 mil), który najwyraźniej zaczyna się w Genui we Włoszech, a kończy w Jeziorze Genewskim.

Chociaż tylko przypuszczenia, wydaje się, że Sub-Biosfera 2 jest wzorowana na Kwaterze Głównej CIA pod Jeziorem Genewskim . Pojęcie to opiera się na fakcie, że Sub-Biosfera 2 naśladuje Big European Bubble Chamber (BEBC) , która najwyraźniej służy jako centralne centrum dowodzenia.

Tunel LEP w CERN- ie , który ma długość 26,659 km (16,6 mil), wprawdzie przechodzi przez Szwajcarię i Francję , prawdopodobnie w drodze do siedziby CIA. Przypadkowo CERN znajduje się około 27 kilometrów od centrum Jeziora Genewskiego (tj. 46°27’19.8″N 6°36’01.9″E ), gdzie najwyraźniej znajduje się siedziba CIA.

Dlatego wydaje się, że tunel LEP w CERN-ie jest polityczną przykrywką dla podziemnego tunelu, przez który codziennie podmiejskie pociągi przewożą personel CIA z przedmieść Genewy w Szwajcarii do Kwatery Głównej CIA głęboko pod Jeziorem Genewskim .

3

Kwatera główna CIA jest ewidentnie znana jako „Obszar Północny”, jedno z tak zwanych miejsc eksperymentalnych CERN -u. Obszar Północny jest podobno największym z ośrodków eksperymentalnych w ośrodku Prévessin , który jest rzekomo stacją docelową dla eksperymentów niezderzających na akceleratorze SPS.

Podczas gdy Obszar Północny najwyraźniej służy jako przykrywka dla Kwatery Głównej CIA, CERN jest domem dla największego na świecie superkomputera, który jest używany przez CIA do prowadzenia całodobowego szpiegostwa elektronicznego i inwigilacji, jak również do kontrolowania podziemia (np. manipulować światowymi rynkami, przeprowadzać ataki dronami itp.).

CERN jest przypadkowo położony w sąsiedztwie Genewy w Szwajcarii, która wcześniej była siedzibą Ligi Narodów . Dziś Genewa jest siedzibą największej liczby organizacji międzynarodowych na świecie, w tym Międzynarodowego Czerwonego Krzyża i Organizacji Narodów Zjednoczonych .

Dlatego ma sens, że Genewa, de facto stolica podziemia, jest także siedzibą niesławnej Centralnej Agencji Wywiadowczej . Ponieważ Genewa zasadniczo rządzi światem podziemnym na polecenie CIA, nadano jej przydomek „Globalne miasto”.

Pogląd, że CERN jest tajnym wejściem do kwatery głównej CIA pod Jeziorem Genewskim, potwierdza fakt, że od 2013 r. CERN miał 2513 członków personelu i 12 313 pracowników, współpracowników i praktykantów, z których większość to prawdopodobnie pracownicy CIA.

Biorąc pod uwagę, że około 15 000 osób codziennie dojeżdża do siedziby CERN i/lub CIA, muszą to robić tajnymi podziemnymi pociągami, ponieważ w CERN nie ma większych parkingów, co widać na zdjęciu z lotu ptaka na siedzibę CIA w Langley w stanie Wirginia .

Pogląd, że superkomputer w CERN-ie jest używany jako broń, został zapowiedziany w powieści „ Anioły i demony ” (2000) Dana Browna , która przedstawia antymaterię stworzoną w CERN jako broń przeciwko Watykanowi. W rzeczywistości jednak CERN jest używany jako broń przeciwko całej ludzkości.

Pogląd, że CERN jest odpowiedzialny za organizowanie chaosu i terroru w podziemiach, potwierdza raport z 7 czerwca 2015 r., w którym stwierdzono, że zbliżający się apokaliptyczny atak na asteroidę wykonaną przez człowieka „ zostanie rozpoczęty przez Wielki Zderzacz Hadronów CERN ”.

Wtórny raport z dnia 8 czerwca 2015 r. stwierdzał, że naukowcy z CERN-u mogą „ powodować czarną dziurę ” i że „ Logo CERN to 666 – znak bestii ” może teoretycznie doprowadzić do zapowiedzianego wydarzenia „ końca dni ”. w książce Księga Objawienia Kościoła rzymskokatolickiego.

Krótko mówiąc, CERN jest ostatecznie odpowiedzialny za wszelkie przyszłe wydarzenia przypominające apokaliptykę, które teoretycznie mogą zniszczyć planetę Ziemię (np. atak asteroid, pandemia biologiczna, nuklearny atak terrorystyczny, III wojna światowa itp.), czego można by oczekiwać od Centralnej Agencja Wywiadu (CIA).

ZAŁĄCZONE ROZDZIAŁY :

1. Big European Bubble Chamber (BEBC)
2. Gargamelle Bubble Chamber
3. 
Aquarius Reef Base
4. Sub-biosfera 2
5. 
Jezioro Genewskie
6. Eksploracja Jeziora Genewskiego przez Mir
7. Tajne tunele do siedziby CIA
8. Tunel Genewski
9. CERN: Strona internetowa sieci WWW
10. Superkomputer Wielki Zderzacz Hadronów (LHC)
11. Ogólnoświatowa sieć obliczeniowa LHC (WLCG)
12. Optyczna sieć prywatna LHC
13. Numerologia i symbolika CERN
14. Numerologia i symbolika CIA
15. Statua Shivy w CERN
16. Gwiazda Śmierci CIA pojawia się nad CERN
17. Misteria NASA Gwiazdy Śmierci CIA1. Duża europejska komora bąbelkowa (BEBC)

Wielka europejska komora bąbelkowa (BEBC) to komora ze stali nierdzewnej, która rzekomo była używana do badania fizyki cząstek elementarnych w CERN . Projekt BEBC został podobno uruchomiony w 1966 roku przez Francję i Niemcy i był używany w CERN od 1973 do 1984. W rzeczywistości jednak jest znacznie bardziej prawdopodobne, że BEBC był prototypem podziemnej kwatery głównej CIA, znajdującej się teraz głęboko pod Jeziorem Genewskim . Przypadkowo, pod koniec lat 60., kiedy CERN był w budowie, zanieczyszczenie w Jeziorze Genewskim sprawiło, że pływanie było zbyt niebezpieczne, a widoczność pod jeziorem była bliska zeru. Wspomniane zanieczyszczenie było prawdopodobnie wynikiem masywnej konstrukcji, która miała miejsce głęboko pod powierzchnią, dosłownie zamulając wody Jeziora Genewskiego. Jak widać na zdjęciach BEBC, okna w komorze umożliwiają przenikanie zarówno sztucznego, jak i naturalnego światła, podczas gdy większe i głębsze okrągłe wejścia mogą służyć jako tunele do zewnętrznych kapsuł lub portów podwodnych. Ze względu na podzieloną strukturę BEBC Imperium Rzymskie na Grenlandii(który sprawuje dowództwo i kontrolę zarówno nad CERN, jak i CIA) jest w stanie zalać daną komorę lub kapsułę, jeśli uznają jej mieszkańców za potencjalne zagrożenie. Dostęp do BEBC pod Jeziorem Genewskim jest prawdopodobnie możliwy pociągiem z jednego lub więcej wejść do CERN-u (patrz poniżej) oraz łodzią podwodną przez tunel Genewski, który najwyraźniej zaczyna się w Genui we Włoszech. Opierając się na kopulastym kształcie BEBC, prawdopodobnie służy jako centralny element Kwatery Głównej CIA, czego dowodem jest Sub-Biosfera 2 , która jest prawdopodobnie wzorowana na nim. Chociaż tylko przypuszczenia, wydaje się, że termin „BEBC” (tj. „BBC”) został wybrany po części ze względu na BBC(British Broadcasting Corporation), która zapewnia przykrywkę językową osobom z CIA, które przypadkowo lub celowo używają terminu „BEBC” w miejscach publicznych. W związku z tym, jeśli termin „BEBC” lub „BBC” zostanie kiedykolwiek usłyszany publicznie, nie będzie wyraźnie rozpoznawalny. Wreszcie, kształt przypominający cylinder i kopuła BEBC przypadkowo znalazły się również w architekturze budynku 40 CERN, który znajduje się na terenie Meyrin, co jest wyraźnym hołdem dla Kwatery Głównej CIA pod Jeziorem Genewskim.

800px-CERN-20060225-24

2. Komora bąbelkowa
Gargamelle Gargamelle jest komorą bąbelkową zbudowaną we Francji i rzekomo wykorzystywaną do badania fizyki cząstek elementarnych w CERN w latach 1970-1978. Jezioro Genewskie . Ze względu na postęp technologiczny (np. Internet) Gargamelle został prawdopodobnie złomowany i zastąpiony wspomnianym BEBC. Nazwa podziemnej komory pochodzi podobno od olbrzymki „Gargamelle”, matki Gargantui z dzieł François Rabelais. Ze średnicą zaledwie 2 metrów i długością zaledwie 4,8 metra Gargamelle oczywiście nie zasługuje na swój tytuł, chyba że była prototypem ogromnej podziemnej komory bańkowej, która wcześniej mieściła kwaterę główną CIA głęboko pod Jeziorem Genewskim.

wodnik3

3. Aquarius Reef Base
Porównując wspomnianą wcześniej Big European Bubble Chamber (BEBC) i Gargamelle z Aquarius Reef Base , jedynym dopuszczonym podmorskim laboratorium na świecie, podobieństwa są niezaprzeczalnie uderzające. Oprócz tego, że ma ten sam ogólny kształt przypominający cylinder, baza Aquarius Reef zawiera te same okna podobne do łodzi podwodnych, te same rurowe rury, te same metalowe nity i to samo rusztowanie na górze.

Kapsuły w kwaterze głównej CIA

4. Sub-Biosphere 2
Według wszelkiego prawdopodobieństwa, kwatera główna CIA pod Jeziorem Genewskim ma prawie identyczny kształt jak Sub-Biosphere 2 , futurystyczny podziemny projekt rzekomo zaprojektowany przez Phila Pauleya. Jednak w przeciwieństwie do Sub-Biosphere 2, Kwatera Główna CIA ma tylko 6 zewnętrznych zasobników podłączonych do centralnego centrum dowodzenia, którego prototypem była Wielka Europejska Komora Bańkowa (BEBC). Prototyp CERN dla tych 6 strąków wydaje się być wnęką RF z Wielkiego Zderzacza Elektronów i Pozytronów , która jest obecnie prezentowana na wystawie Mikrokosmosu w CERN . Co ciekawe, Glob Nauki i Innowacji, którego celem jest dezinformowanie odwiedzających o badaniach w CERN, jest przypadkowo ukształtowane w dokładnie tej samej formie, co kapsuła Sub-Biosphere 2, a także wspomniana wcześniej wnęka RF, co dodatkowo potwierdza pogląd, że projekt Sub-Biosphere 2 jest polityczną przykrywką dla CIA Siedziba ukryta głęboko pod Jeziorem Genewskim.

Jezioro Genewskie

5. Jezioro Genewskie
Wielka Europejska Komora Bąbelkowa (BEBC), inaczej znana jako Kwatera Główna CIA, leży ewidentnie pod Jeziorem Genewskim , które znajduje się na północny wschód od CERN -u i Genewy w Szwajcarii. Jezioro Genewskie, największy zbiornik wodny w Szwajcarii, jest znacznie większe niż wszystkie inne jeziora znajdujące się w dolinach Alp . Chociaż jezioro ma rzekomą głębokość 309,7 metrów (1016 stóp), w Alpach jest w sumie 537 gór o wysokości przekraczającej 3000 metrów (9842 stóp), w tym Mont Blancktóry ma 4809 metrów (15 778 stóp) wysokości i leży bezpośrednio na południe od Jeziora Genewskiego. Ponieważ jeziora alpejskie są odwrotnością Alp, które je otaczają, jest wysoce prawdopodobne, że Jezioro Genewskie jest znacznie głębsze niż przypuszczano. Ten pogląd potwierdza fakt, że niealpejskie jezioro, takie jak Jezioro Zuryskie , ma 143 metry (469 stóp) głębokości, czyli mniej więcej połowę rzekomej głębokości Jeziora Genewskiego. Najgłębsza część Jeziora Genewskiego znajduje się podobno między Évian-les-Bains a Lozanną , która przypadkowo znajduje się w prostej linii granicznej między Francją a Szwajcarią. W związku z tym siedziba CIA znajduje się najprawdopodobniej na 46°27’19.8″N 6°36’01.9″E; połowa we Francji, połowa w Szwajcarii. Oprócz matematycznych i symbolicznych aspektów tego układu, podzielona siedziba CIA pozwala Szwajcarii zaatakować Francję lub Francję, aby zaatakować Szwajcarię, jeśli Imperium Rzymskie na Grenlandii kiedykolwiek uzna to za uzasadnione. W konsekwencji zawsze istnieje równowaga sił w odniesieniu do Kwatery Głównej CIA, która jest odpowiedzialna za rządzenie podziemiem.

Mir Jezioro Genewskie

6. Eksploracja Jeziora Genewskiego przez Mir Pogląd
, że Jezioro Genewskie jest znacznie głębsze niż rzekomo, został zapowiedziany w 14 czerwca 2011 r., reportażu Russia Today zatytułowanym „ Rosyjskie statki podwodne eksplorują Jezioro Genewskie ”. Co ciekawe, raport stwierdza, że ​​„dwie słynne rosyjskie łodzie podwodne wyposażone w najnowocześniejszą technologię badają głębiny szwajcarskiego Jeziora Genewskiego”, aby rzekomo przetestować czystość wody. Raport stwierdza również, że dwa Rosjanie zatytułowane Mir 1 i Mir 2 to „ dwie z niewielu na świecie, które mogą funkcjonować na głębokości do 6000 metrów”, i że „mini-subskrypcje słyną z wyprawy na miejsce wraku Titanica w 1997 roku”. Nie trzeba dodawać, że najgłębsze na świecie łodzie podwodne do nurkowania są potrzebne tylko podczas nurkowania na głębokościach głębszych niż 309,7 metrów (1016 stóp), rzekomej głębokości Jeziora Genewskiego. Nie wiadomo dokładnie, dlaczego okręty podwodne Mir zostały rozmieszczone w Jeziorze Genewskim, ale prawdopodobnie były używane do sprzątania poza siedzibą CIA lub do konserwacji innego rodzaju. W raporcie z 20 lipca 2011 r. Der Spiegel zatytułowanym „ Głęboko w alpejskiej otchłani: łodzie podwodne odkrywają tajemnicze, mroczne głębiny Jeziora Genewskiego”, ujawniono, że wspomniane rosyjskie łodzie podwodne były używane do „badania ukrytych głębin największego akwenu Szwajcarii” i że „… nawet dzisiaj stosunkowo niewiele wiadomo na temat 580 kilometrów kwadratowych (224 mil kwadratowych). ) dno Jeziora Genewskiego”. Pod nagłówkiem „ Niebezpieczne kaniony w głębinach ” raport stwierdza, że ​​rosyjskie okręty podwodne były używane do „badania kanionów rzeki Rodan, które są prawdopodobnie największymi tajemnicami jeziora”. Nie trzeba dodawać, że podwodne kaniony bardziej wskazują na jezioro alpejskie niż na rzekę. Według słownika Webstera „ kanion ”” definiuje się jako „głęboką dolinę o stromych skalnych zboczach”, przez którą przepływa „strumień lub rzeka”. Najprawdopodobniej Jezioro Genewskie jest głęboką doliną, a płynąca przez nie rzeka to Rodan. Raport Der Spiegel stwierdza również, że rosyjskie okręty podwodne „schodziły z prędkością 40 metrów (131 stóp) na minutę” i że „podróż na dno jeziora” trwała około „dwóch i pół godziny”. Na podstawie tych liczb można wywnioskować matematycznie, że Jezioro Genewskie ma około 3000 metrów głębokości (9842 stóp), co zapewnia wystarczająco dużo miejsca na siedzibę Kwatery Głównej CIA. Raport stwierdza również, że „Istnieją tylko cztery inne okręty podwodne tego typu na świecie, które mogą osiągnąć głębokość ponad 3000 metrów (9843 stóp)”. Nie trzeba dodawać, że 50% najgłębszych na świecie łodzi podwodnych nie zostałoby rozmieszczonych w Jeziorze Genewskim, chyba że głębokość rzeczywiście to usprawiedliwiała. W końcu, Aby sprzedać pogląd, że Jezioro Genewskie zostało dogłębnie zbadane, było wcześniej domem dla dwóch pojazdów podwodnych. Po pierwsze, „Auguste Piccard ” podobno wykonał 1100 nurkowań w Jeziorze Genewskim w latach 1964-1965, zabierając około 33 000 odwiedzających na głębokość około 150 metrów. Po drugie, „ F.-A. Forel ” (PX-28) podobno wykonał 3600 nurkowań w latach 1979-2005, łącznie ponad 6000 pasażerów. Wystarczy powiedzieć, że podjęto wspólny wysiłek, aby rozwiać wszelkie poglądy, że Jezioro Genewskie jest znacznie głębsze niż przypuszczano i że jezioro nie zostało w pełni zbadane.

f457ed1f18a41a884bf9b517a58f8c8b

7. Tajne tunele do kwatery głównej CIA
Ponieważ CERN pełni jednocześnie rolę wejścia do kwatery głównej CIA pod Jeziorem Genewskim , istnieje wiele tajnych tuneli, które umożliwiają personelowi CIA z właściwą identyfikacją (np. chip RFID ) wejście do podziemnego kompleksu. Mogło to być miejsce, w którym powstało mariaż chipa RFID i „Znaku Bestii”, ponieważ liczba „666” jest przedstawiona w logo CERN . W związku z tym jest bardzo prawdopodobne, że istnieje 6 wejść i 6 wyjść do Kwatery Głównej CIA, a także 6 zewnętrznych komór lub zasobników przypominających Sub-Biosfery 2projekt. Ten pogląd potwierdza fakt, że istnieje 6 wejść do CERN, z których jedno lub więcej może mieć dostęp do siedziby CIA pod Jeziorem Genewskim. Jedno z tych 6 wejść prowadzi do wspomnianego tunelu LEP o długości 26,659 km (16,6 mil). Przypadkowo CERN znajduje się około 27 kilometrów od centrum Jeziora Genewskiego, gdzie siedziba CIA znajduje się na 46°27’19.8″N 6°36’01.9″E . Dlatego wydaje się, że tunel LEP jest przykrywką dla codziennych pociągów podmiejskich, które przewożą personel CIA z przedmieść Genewy do podziemnej siedziby CIA. Biorąc pod uwagę, że tunel LHC w CERN-ie znajduje się wprawdzie 175 metrów (574 stóp) pod Międzynarodowym Portem Lotniczym w Genewie, można wywnioskować, że wybrana liczba z 15 milionów pasażerów lotniska wsiada do ukrytego pociągu na lotnisku, który potajemnie przewozi ich do Kwatery Głównej CIA. Taka konfiguracja zasadniczo umożliwia osobom przybywającym do Genewy dostęp do kwatery głównej CIA, nigdy nie będąc widzianymi publicznie. Co ciekawe, międzynarodowy port lotniczy w Genewie ma pojedynczy betonowy pas startowy o długości 3900 metrów (12 795 stóp), najdłuższy w Szwajcarii i jeden z najdłuższych w Europie. Dzięki temu lotnisko może obsłużyć samoloty wszystkich istniejących rozmiarów, w tym samoloty wojskowe i kosmiczne. Wreszcie, Meyrin jest najbliższym szwajcarskim miastem w stosunku do głównej siedziby CERNlaboratorium. Oprócz tego, że międzynarodowe lotnisko w Genewie znajduje się częściowo w Meyrin, miasto posiada 6 wejść do CERN. Chociaż tylko przypuszczenia, jest bardzo prawdopodobne, że „tunel międzyzakładowy” jest jednym z tajnych tuneli, które prowadzą do siedziby CIA pod Jeziorem Genewskim, znanym również jako Obszar Północny.

ZNANE WEJŚCIA DO CERNU :

1. Wejście „A”: Dostęp dla całego personelu CERN w określonych godzinach (Szwajcaria)
2. Wejście „B”: Dostęp dla całego personelu CERN przez cały czas. Często określane jako „główne wejście” do CERN (Szwajcaria)
3. Wejście „C”: Dostęp dla całego personelu CERN w określonych godzinach (Szwajcaria)
4. Wejście „D”: do tzw. odbioru towarów o określonych godzinach (Szwajcaria )
5. Wejście „E”: Dostęp dla pracowników CERN zamieszkałych we Francji w określonych godzinach. Nazwany „Porte Charles de Gaulle ” w uznaniu domniemanej roli de Gaulle’a w tworzeniu CERN (Francja)
6. Wejście „Tunel Inter-Site”:Podobno w przypadku transferu sprzętu do iz ośrodków CERN we Francji przez personel posiadający specjalne zezwolenie. To jedyna dozwolona trasa dla takich transferów (Francja)

Tunel Genewski

8. Tunel Genewski
Chociaż tylko przypuszczenia, jest bardzo prawdopodobne, że Genua we Włoszech wyznacza wejście do podziemnego tunelu o długości 275 km (170 mil), który umożliwia okrętom podwodnym wypływającym z Grenlandii dostęp do Kwatery Głównej CIA pod Jeziorem Genewskim . Potwierdzeniem tego poglądu jest fakt, że Genewa (G+N+V) i Genua (G+N+V) to spółgłoska ta sama nazwa, co sugeruje, że „Tunel Genewski” może być w rzeczywistości oficjalną nazwą tunelu. Flaga Genui i herb Genui noszą rzymski krzyż podobny do flagi Szwajcarii i identyczny z logo Czerwonego Krzyżaktóra przypadkowo ma siedzibę w Genewie w Szwajcarii. Innymi słowy, nazwy i symbole związane z Genuą są zasadniczo szwajcarskie. Co ciekawe, w 1946 roku rozpoczęto kolosalny projekt wiertniczy, aby wydrążyć tunel u podnóża Mont Blanc , najwyższej góry w Alpach. Wspomniany projekt stał się ostatecznie znany jako tunel Mont Blanc, który ostatecznie połączy Chamonix we Francji z Courmayeur we Włoszech. Biorąc pod uwagę, że CERNzostała publicznie założona 29 września 1954 roku, wydaje się, że tunel Mont Blanc mógł być projektem przykrywkowym dla budowy tunelu Genewskiego między Genową a Genewą. W przypadku, gdyby oba tunele były budowane jednocześnie, wszelkie związane z tunelami działania sejsmiczne z tunelu Genewskiego byłyby oczywiście obwiniane o budowę tunelu Mont Blanc. Pogląd, że tunel Mont Blanc był przykrywką dla tunelu Genewskiego, potwierdza fakt, że ukończenie tunelu Mont Blanc zajęło 20 lat, mimo że ma tylko 11,611 km (7,215 mil) długości. I odwrotnie, tunel bazowy Świętego Gotarda, który obejmuje 151,84 km (94,3 mil) tuneli, również zajęło 20 lat. Argument, że ulepszenia technologiczne są ostatecznie odpowiedzialne za ponad dziesięciokrotny wzrost tempa ukończenia tunelu, rozważ to: tunel Simplon pod Szwajcarsko-Włoskimi Alpami był budowany tylko przez 9 lat (1912-1921) i ma 39,524 km (24.5591 mil) długości. Dlatego 20-letnia budowa tunelu Mont Blanc o długości 11,611 km (7,215 mil) sugeruje, że była to osłona budowlana dla budowy tunelu Genewskiego, który znajduje się bezpośrednio na wschód od niego. Pogląd, że tunel na poziomie podstawowym może być drążony 275 kilometrów (170 mil) pod Alpami, jest poparty faktem, że z najdłuższych i najgłębszych znanych tuneli na świecie, Szwajcaria jest domem lub imprezą dla co najmniej 11 z nich, o łącznej długości 315,937 (196,314 mil). Tunele te obejmują między innymi: tunel Gotthard Base Tunnel (57,104 km), tunel Mont d’Ambin (57 km), tunel Ceneri (39,8 km), tunel Lötschberg (34,57 km), LEP Tunel (26,659 km), tunel Simplon (19,824 km), tunel Vereina (19,058 km), tunel Gotthard Road (16,9 km), tunel bazowy Furka (15,407 km), tunel Gottharda(15,003 km) i tunel Lötschberg (14,612 km).

Globalny Internet

9. CERN: Strona główna sieci World Wide Web Sieć
World Wide Web rozpoczęła się jako projekt CERN o nazwie INQUIRE , który został rzekomo zainicjowany przez Tima Berners-Lee w 1989 roku i Roberta Cailliau w 1990 roku. Sieć ma niemal absolutną władzę nad Ziemią, której większość jest teraz zarządzana przez superkomputery. Ponieważ praktycznie cała bankowość, handel, komunikacja, wojna dronowa i podróże są teraz kontrolowane przez komputery, każda agencja ma władzę nad wspomnianym CERN w zasadzie rządzi światem. Główna placówka CERN w Meyrin posiada „dużą infrastrukturę komputerową zawierającą wydajne przetwarzanie danychobiektów, głównie do analizy danych eksperymentalnych ”, oraz „historycznie był głównym ośrodkiem sieci rozległych ”. Termin „sieć rozległa” jest częściowo definiowany jako „sieć telekomunikacyjna lub sieć komputerowa, która rozciąga się na dużą odległość geograficzną”. Innymi słowy, CERN jest centrum internetowym lub płytą główną całego świata. Pogląd ten potwierdza punkt CERN Internet Exchange Point (CIXP), który jest pierwszą ogólnoeuropejską siecią szkieletową Internetu i pierwszym połączeniem T1 z NSFnetzostały założone w 1989 i 1990 roku. Tłumaczenie: CIXP jest główną płytą Internetu, ponieważ wszystkie inne węzły internetowe i portale są z nią połączone. W konsekwencji, jeśli i kiedy CIA chce zaatakować kraj, korporację lub osobę, może to łatwo zrobić, ponieważ ma natychmiastowy dostęp do wszystkich dostępnych informacji w czasie rzeczywistym.10. Superkomputer
Wielki Zderzacz Hadronów (LHC) Wielki Zderzacz Hadronów (LHC) jest rzekomo największym i najpotężniejszym zderzaczem cząstek na świecie , największym i najbardziej złożonym obiektem doświadczalnym, jaki kiedykolwiek zbudowano, oraz pojedynczą największą maszyną na świecie. Podobno został zbudowany przez Europejską Organizację Badań Jądrowych (CERN) w latach 1998-2008 we współpracy z ponad 10 000 naukowców i inżynierów z ponad 100 krajów. W rzeczywistości jednak LHC jest największym na świecie superkomputerem, który zbiera dane w imieniu Kwatery Głównej CIA pod Jeziorem Genewskim . Pogląd, że LHC jest największym komputerem na świecie, potwierdza sieć LHC Computing Grid(patrz poniżej), a także liczne budynki na powierzchni, w których znajdują się pomocnicze urządzenia komputerowe, takie jak sprężarki, sprzęt wentylacyjny, elektronika sterująca i instalacje chłodnicze. Wcześniejsze superkomputery oparte na CERN to między innymi: oryginalny akcelerator liniowy ( LINAC 1 ); Synchrocyklotron o energii 600 MeV (SC), który działał w latach 1957-1991; Intersecting Storage Rings (ISR), który działał w latach 1971-1984; Wielki Zderzacz Elektron-Pozytron (LEP), który działał w latach 1989-2000; oraz pierścień antyprotonowy o niskiej energii (LEAR), który działał w latach 1982-1996.

Sieć obliczeniowa LCH

11. The Worldwide LHC Computing Grid (WLCG)
Worldwide LHC Computing Grid (WLCG), wcześniej znany jako LHC Computing Grid (LCG), to międzynarodowy projekt współpracy, który składa się z infrastruktury sieci komputerowej opartej na gridzie. Został wprawdzie zaprojektowany przez CERN do obsługi ogromnej ilości danych generowanych przez sieć WWW, stąd nazwa. W konsekwencji obejmuje zarówno prywatne łącza światłowodowe, jak i istniejące, szybkie fragmenty publicznego Internetu , co umożliwia przesyłanie danych z CERN oraz instytucji akademickich i rządowych prowadzonych przez CIA na całym świecie. Od 2010 r. WLCG składało się z około 200 000 rdzeni przetwarzających i 150 petabajtówprzestrzeni dyskowej w 34 krajach. W 2012 roku WLCG włączyło ponad 170 centrów obliczeniowych w 36 krajach. Od 2015 r. liczba ta jest prawdopodobnie znacznie wyższa. Nie trzeba dodawać, że LHC Computing Grid jest największą na świecie siecią komputerową . WLCG zawiera 7 detektorów , każdy przeznaczony do określonych rodzajów badań. Strumień danych z detektorów dostarcza około 300 GB /s danych, które są następnie filtrowane pod kątem „interesujących zdarzeń” i „danych podsumowujących zdarzenia” za pomocą obliczeń wykonywanych przez procesorfarmę w centrum danych CERN. Innymi słowy, 7 detektorów identyfikuje potencjalne zagrożenia w podziemiu (np. ruchy polityczne, niepokoje społeczne itp.), aby mogły zostać zidentyfikowane i zneutralizowane przez CIA, zanim kiedykolwiek będą miały szansę się zmaterializować, stąd posąg Śiwy w CERN (patrz poniżej). Ponieważ WLCG monitoruje i śledzi cały podziemny świat, korzysta z platformy BOINC , która umożliwia dostęp w czasie rzeczywistym do wszystkich komputerów z systemem Mac OS X , Windows , Linux lub Scientific Linux. Biorąc pod uwagę, że praktycznie wszystkie komputery uruchamiają jeden z wyżej wymienionych programów, są one w istocie rozszerzeniem WLCG, inaczej zwanej WWW (tj. World Wide Web). WLCG jest również ściśle powiązana z Europejskim Instytutem Bioinformatyki (EMBL-EBI), Centrum Badań Ciężkich Jonów GSI Helmholtz , Siecią Otwartej Nauki oraz CERN Openlab , współpracą między CERN i prywatnymi korporacjami, które opracowują nowe technologie informacyjne i komunikacyjne Technologie do szpiegowania i kontrolowania świata podziemnego. Korporacje CERN Openlab obejmują między innymi: Brocade , Cisco , Huawei , IDT ,Intel , Oracle , Rackspace , Seagate , Siemens i Yandex .

Terminal CIA

12. Prywatna sieć optyczna LHC
Tajna komunikacja z Kwatery Głównej CIA za pośrednictwem superkomputera CERN, znanego jako „Poziom 0” Światowej Sieci Komputerowej LHC (WLCG), jest najwyraźniej prowadzona przez prywatną sieć optyczną LHC (LHCOPN). Dane są podobno wysyłane z CERN za pośrednictwem LHCOPN do 11 instytucji akademickich „Tier 1” w Azji, Europie i Ameryce Północnej za pośrednictwem dedykowanych łączy 10 Gbit/s. Tłumaczenie: rozkazy są wysyłane z kwatery głównej CIA pod Jeziorem Genewskim do 11 podstacji CIA na całym świecie, z których jedna znajduje się w Langley w stanie Wirginia. Ponad 150 instytucji „Poziomu 2” jest następnie podłączonych do 11 instytucji CIA „Poziomu 1”, tworząc sieć podstacji CIA, które pełnią rolę sieci badawczej i edukacyjnej(NREN). Chociaż NREN są rzekomo poświęcone wspieraniu potrzeb badawczych i edukacyjnych w danej społeczności, w rzeczywistości służą jako tajna podstacja CIA, która przeprowadza zabójstwa, szpiegostwo i ataki terrorystyczne.

13. Numerologia i symbolika CERN-u
Podczas rozszyfrowywania nazw i symboli związanych z centralą CERN i CIA pod Jeziorem Genewskim , zaczyna się pojawiać bardziej jasne i zwięzłe zrozumienie tych organizacji i ich odpowiednich programów. Używając współczesnego alfabetu rzymsko-angielskiego , termin „ CERN ” jest spółgłoską mówiącą to samo co „ KORONA ” (litera „W” jest często łagodna), ponieważ reprezentuje prawdziwe miejsce władzy w podziemiu. W przypadku stosowania rzymskiej punktacji (tj. alfabetu rzymskiego), termin „ CERN ” jest spółgłoską równoznaczną z „CRX”, co przekłada się na „ Crux ”, łacińskie słowo oznaczające „Krzyż”. Przypadkowo,Flaga Szwajcarii i logo CIA noszą rzymski krzyż , który odpowiada literze „D”, akronimowi „Umrzeć” i „Śmierć”. Logo CERN zawiera liczbę „666” , która wskazuje na „ Bestię ”, biblijny eufemizm dla Diabła lub Antychrysta. W przypadku stosowania podstawowych metod algebry stosowanych w żydowskiej Gematrii , wartość bezwzględna „666” równa się „18” (tj. 6+6+6 = 18), której pierwiastek cyfrowy to „9” (tj. 1+8 = 9). ). W alfabecie rzymsko-angielskim 18. litera to „R”, podczas gdy w rzymskiej punktacji(tj. alfabetu rzymskiego) dziewiątym symbolem jest „Γ” (tj. oryginalna litera „R”). Ponieważ litera „R” i symbol „Γ” są akronimami „Rzym”, można wywnioskować, że liczba „666” odpowiada Cesarstwu Rzymskiemu. Ponieważ Imperium Rzymskie znajduje się teraz na Grenlandii , rządzi światem podziemnym przez Szwajcarię, która jest siedzibą CIA . Ponieważ kwatera główna CIA znajduje się w CERN, jej logo naturalnie zawiera liczbę 666. Mówiąc to, potrójna szóstka reprezentuje również 6 wejść, 6 wyjść i 6 komór lub kapsuł związanych z kwaterą główną CIA. Pojęcie to jest przedstawione w logo CIA , które przedstawia gwiazdę lub kulę z licznymi kolcami, wskazującymi na liczne tunele, które łączą się z kwaterą główną CIA pod Jeziorem Genewskim. woryginalny herb Genewy , symbol jezuitów zdobi tarczę składającą się z liter „IHE”. Jak przedstawiono w książce „ Teoria Grenlandii: Czas Apokalipsy ”, jezuici (tj. Towarzystwo Jezusowe) są największym zgromadzeniem religijnym w Kościele katolickim, znani są jako „Boża piechota morska”. Co ciekawe, jezuici przyjmują rozkazy od „ Czarnego Papieża ”, który wydaje się być głosem Imperium Rzymskiego na Grenlandii. W konsekwencji jest bardzo prawdopodobne, że większość osób pracujących w Centrali CERN i CIA to jezuici.

Szwajcarski CIA

14. Numerologia i symbolika CIA
Po odszyfrowaniu nazw i symboli związanych z siedzibą CERN i CIA pod Jeziorem Genewskim , zaczyna pojawiać się bardziej jasne i zwięzłe zrozumienie tych organizacji i ich odpowiednich programów. Ponieważ litera „A” podwaja się jako symbol szewronu (tj. „Ʌ”), liczba/litera użyta do przedstawienia liter „C” i „K” w rzymskiej punktacji, akronim „CIA” odpowiada „CIɅ” które można przedstawić na 9 różnych sposobów (tj. CIC, CIK, KIC, KIK, CIɅ, ɅIC, KIɅ, ɅIK, ɅIɅ). Podwójne Ʌ, C lub K to gramatyczne i numerologiczne hołdy dla Chanii na Krecie , miejsca narodzin imperium grecko-rzymskiego, które teraz rządzi światem z Grenlandii za pośrednictwem Kwatery Głównej CIA. Logo CIA przedstawia:Orzeł rzymski , który znajduje się również w herbie Genewy , a także w herbie kantonu Genewa , które zawierają również klucz do posiadania tajemnic podziemi. Herb Genewy przedstawia również krzyż rzymski , który przypadkowo znajduje się w logo CIA. Co ciekawe, brew rzymskiego orła ma coś, co wydaje się być logo Nike Swoosh, symbolizujące Nike (N+K), grecko-rzymską bogini zwycięstwa , od której imienia nazwano stolicę Grenlandii „Nuuk” (N+K). . Samo Jezioro Genewskie ma kształt rzymskiego półksiężyca , który podwaja się jako litera „C”, akronim od Krety (miejsce narodzin imperium grecko-rzymskiego), a także terminy „zabić” i „zabić”, stąd termin Stolica Apostolska (tj. „Święte CIA”), oficjalna nazwa Centralnego Wywiadu Agencja (CIA). Co ciekawe, według Wikipedii, „forma półksiężyca była bardziej regularna w ostatnim okresie geologicznym, kiedy [Jezioro Genewskie] rozciągało się do Bex ”, szwajcarskiego miasta położonego około 20 kilometrów na południe od Jeziora Genewskiego. W związku z tym wydaje się, że obszar między Bex a Jeziorem Genewskim był wcześniej wypełniony ziemią i skałami, aby stworzyć kształt przypominający półksiężyc z Jeziora Genewskiego. Półksiężyc jest przypadkowo przedstawiony w herbach co najmniej trzech miast graniczących z Jeziorem Genewskim, w tym między innymi:Chens-sur-Léman , Francja; Meyrin w Szwajcarii i Montreux we Francji.

Shiva Szwajcaria

15. Statua Śiwy w CERN
Śiwa lub Śiwa jest uważana za Najwyższego Boga w Śiwaizmie , który jest stwórcą i niszczycielem wszystkiego, co jest. Przypadkowo 18 czerwca 2004 r . w CERN odsłonięto 2-metrowy posąg Śiwy . Święta liczba Śiwy to „5”, co odpowiada symbolowi „Ж” (tj. „ Chi ”) w rzymskim zapisie (tj. alfabecie rzymskim), który wskazuje na kraj Szwajcarii. Shiva jest często przedstawiany z 10 ramionami , co symbolizuje geograficzny kształt Szwajcarii , która wydaje się mieć 10 rąk lub nóg. Tripurantaka , manifestacja Shiva, jest przedstawiony z czterema ramionami dzierżącymi łuk i strzałę. W górnej parze ramion trzyma siekierę i jelenia, aw dolnej parze ramion łuk i strzałę. Tripurantaka symbolizuje czteroramienny krzyż Szwajcarii, który na rozkaz Cesarstwa Rzymskiego na Grenlandii jest odpowiedzialny za dokonywanie zamachów, szpiegostwa, ataków terrorystycznych i wojen w podziemiu . Shiva jeździ także na byku, swoim pojeździe, który jest przedstawicielem Babilonu , dawnej stolicy Cesarstwa Rzymskiego. Przypadkowo Szwajcaria jest odpowiedzialna za zarządzanie i utrzymanie systemu Babylon w podziemiu. Angielski termin „ sito” (S+V), czyli tak samo jak „Siva” (S+V), to urządzenie służące do oddzielania pożądanych elementów od niechcianego materiału. Mówiąc metaforycznie, Szwajcaria jest sitem podziemia, ponieważ neutralizuje niechciane osoby i idee, szczególnie w odniesieniu do siedziby CIA pod Jeziorem Genewskim i faktu, że Imperium Rzymskie żyje i ma się dobrze na Grenlandii .

CIA Gwiazda Śmierci CERN

16. Gwiazda Śmierci CIA pojawia się nad CERN
Jak pierwotnie przedstawiono w raporcie Truther.org z 1 sierpnia 2015 r. zatytułowanym „ Gwiazda Śmierci ukazuje się nad CERN, Szwajcaria, domem CIA ”, w marcu 2015 r. Szwajcarzy zaczęli zauważać jasna nowa gwiazda na zachodnim niebie Szwajcarii. Jaskrawo jaśniejsza niż Wenus , która ją otaczała, najwyraźniej stworzona przez człowieka gwiazda znajdowała się około 100 mil nad Ziemią na orbicie dolnej ziemskiej (LEO). Co ciekawe, stworzona przez człowieka gwiazda została tymczasowo umieszczona nad CERN -em , który znajduje się na obrzeżach Genewy w Szwajcarii, de facto stolicy podziemi. Przypadkowo geometria CERN naśladuje geometrię Gwiazdy Śmiercidokładnie z Gwiezdnych Wojen. To nie przypadek, że kwatera główna CIA pod Jeziorem Genewskim jest odpowiedzialna za wykonanie praktycznie wszystkich zabójstw, ataków terrorystycznych i wojen, których świadkami byli w podziemiu w ciągu ostatnich 715 lat. Nie wiadomo jeszcze, czym dokładnie jest Gwiazda Śmierci CIA ani w jaki sposób pojawiła się nad CERN-em, ale jej wygląd akurat zbiegł się z okładką szwajcarskiej CIA , która została zdmuchnięta po raz pierwszy w historii 31 marca 2015 r., jak przedstawiono w Prawdzie. raport org zatytułowany „ 10 powodów, dla których Szwajcaria jest domem dla CIA ”. Chociaż tylko przypuszczenia, wydaje się, że jedyna potęga planety Ziemia (tj. Imperium Rzymskie na Grenlandii ) zdecydowała się podnieść dowództwo swojej siedziby CIA do Gwiazdy Śmierci CIA nad CERNaby powstrzymać sługusów CIA w terenie przed odkryciem, że w rzeczywistości nie są odpowiedzialni. Innymi słowy, CIA w Szwajcarii zarządza podziemiem na rozkaz grecko-rzymskiego imperium na Grenlandii. W konsekwencji, gdy po raz pierwszy w historii zdetonowano przykrywkę operacyjną CIA , kwatera główna CIA została następnie przeniesiona do Gwiazdy Śmierci CIA, aby nie było niebezpieczeństwa. Czy Międzynarodowa Stacja Kosmiczna, czy nie(ISS) jest operacyjną przykrywką Gwiazdy Śmierci CIA nie jest jeszcze znana, ale terminy „ISS” (S+S) i „Suisse” (S+S) są zgodne. Dlatego termin ISS może w rzeczywistości być kodem oznaczającym Gwiazdę Śmierci CIA. Nie wiadomo również, czy Greko-Rzymianie podróżują teraz tam iz powrotem z Grenlandii do Szwajcarii przez Gwiazdę Śmierci CIA, ale pojawienie się gwiazdy w marcu 2015 r. i jej późniejsze zniknięcie około 15 lipca 2015 r. najmniej. Najprawdopodobniej Gwiazda Śmierci CIA albo: a) wróciła na Grenlandię lub inne odległe miejsce, gdzie pozostaje ukryta przed wścibskimi oczami podziemi, albo b) wylądowała gdzieś w kompleksie CERN (prawdopodobnie pod Jeziorem Genewskim), co jest nieprawdopodobnym wyczynem ze względu na swój rozmiar.

Gwiazda Śmierci CIA

17: Fałszywa Gwiazda Śmierci CIA NASA
Ponieważ szwajcarska CIA aktywnie szpieguje mnie, monitorując moje komputery i telefon komórkowy, wiedzieli, że ja, David Chase Taylor , planuję opublikować raport na temat Gwiazdy Śmierci CIA. Aby temu zapobiec, NASA opublikowała 11 czerwca 2015 r. raport propagandowy, w którym stwierdził, że Gwiazda Śmierci CIA jest zjawiskiem występującym naturalnie. Według NASA Gwiazda Śmierci CIA była po prostu zbliżającym się Jowiszem lub Wenus, co podobno nie powtórzy się do 2023 roku . Jednak pierwszy problem z fałszywym raportem NASAjest to, że twierdzą, że zjawisko zostało zdegradowane dopiero do czerwca 2015 r. Jest to całkowicie sprzeczne z dziesiątkami raportów naocznych świadków, które stwierdzają, że Gwiazda Śmierci CIA była na nocnym niebie od marca 2015 r. Osobiście byłem świadkiem Gwiazda Śmierci CIA w W maju 2015 r. i monitorowałem go prawie codziennie, aż zniknął około 15 lipca 2015 r. Czekałem jednak z opublikowaniem raportu, aż mogłem osobiście udać się do CERN, ale nigdy nie miałem takiej szansy. Drugim problemem związanym z fałszywym raportem NASA jest to, że obecnie na nocnym niebie nie ma tak jasnej gwiazdy jak Gwiazda Śmierci CIA. Innymi słowy, kiedy Jowisz i Wenus znajdują się na nocnym niebie, ich jasność zawodzi w porównaniu z Gwiazdą Śmierci CIA, jak pokazano na licznych zdjęciach i filmach. Trzeci problem zFałszywy raport NASA mówi , że na nocnym niebie nie ma tak dużej gwiazdy jak Gwiazda Śmierci CIA. Innymi słowy, gdy największe gwiazdy znajdują się na nocnym niebie, ich rozmiar zawodzi w porównaniu z Gwiazdą Śmierci CIA, jak pokazano na licznych zdjęciach i filmach. Czwarty problem z fałszywym raportem NASA polega na tym, że nie ma żadnych zdjęć ani filmów potwierdzających rzekomą koniunkcję Jowisza i Wenus. Innymi słowy, nie ma dowodów, które przedstawiałyby stopniową koniunkcję dwóch ciał planetarnych; są obserwowani tylko w takiej samej względnej odległości od innych, jak pokazano na zdjęciach i filmach. W celu dalszego zamulenia wód w związku z Gwiazdą Śmierci CIA, Russia Today opublikowała 1 lipca 2015 r. raport zatytułowany „Tysiące łapią Jowisza, Wenus, tworząc superjasną „Gwiazdę Betlejemską ”. Nazwa „Gwiazda Betlejemska” została zaprojektowana, aby dodać biblijnej konotacji do Gwiazdy Śmierci CIA, dodatkowo sprzedając pogląd, że jest to zjawisko występujące naturalnie.

https://youtube.com/watch?v=JVFRqEWVwZg%3Fversion%3D3%26rel%3D1%26showsearch%3D0%26showinfo%3D1%26iv_load_policy%3D1%26fs%3D1%26hl%3Den%26autohide%3D2%26wmode%3Dtransparent

O DAVID CHASE TAYLOR 
David Chase Taylor jest amerykańskim dziennikarzem na czarnej liście i redaktorem naczelnym 911Truther.org , strony internetowej nr 1 whistleblower na świecie (oryginalna strona Taylora Truther.org została przejęta przez CIA i przetrzymywana dla okupu w 2017 roku , stąd zmiana adresu internetowego). Ponieważ blog Taylora 911Truther.org jest najpopularniejszym alternatywnym serwisem informacyjnym w Internecie, jest wielokrotnie hakowany i cenzurowany przez CIA i ich niezliczone boty. Naturalnie w związku z tym Taylorowi odmówiono oficjalnej strony Wikipedii od 2011 roku. Biorąc to pod uwagę, ze względu na rosnącą popularność Taylora CIA została zmuszona do przyznania Taylorowi strony Wiki dla wszystkich, a Truther.org strony RationalWikiktóre z prawnego punktu widzenia stanowią zniesławienie, zniesławienie i oszczerstwo , które definiuje się jako „przekaz ustny lub pisemny fałszywego oświadczenia o innej osobie, które niesłusznie szkodzi jego reputacji”. Chociaż Taylor mieszka obecnie w nieznanym miejscu, oficjalnie złożył wniosek o azyl polityczny w Szwajcarii 17 lipca 2015 r., po opublikowaniu The Nuclear Bible (2011), książki, która udaremniła nuklearny atak terrorystyczny na Super Bowl XLV w Dallas w Teksasie na 6 lutego 2011. Pomimo zapobieżenia III wojnie światowej, w niewytłumaczalny sposób Bundesgericht (tj. Sąd Najwyższy Szwajcarii ) odmówił Taylorowi azylu politycznego w Szwajcarii, ponieważ Szwajcaria jest siedzibą jedynego CIAktórego tajna siedziba znajduje się pod CERN-em nad Jeziorem Genewskim w Szwajcarii. Taylor jest także autorem Biblii Bio-Terroru (2012), która demaskuje zbliżającą się globalną pandemię biologiczną ObamaCSI (2012), która zapobiegła „wydarzeniu” zamachu pod fałszywą flagą wymierzonym w Baracka Husseina Obamę, którego celem było zadanie mu „śmiertelnej rany” jako przedstawione w Objawieniu 13:3 i Teorii Grenlandii (2014), która ujawnia prawdziwą strukturę władzy na świecie, szczególnie w odniesieniu do Grenlandii i jej głównego zastępczego stanu Szwajcarii.

1487
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *