Federacja Galaktyczna – Gaja ostateczne oczyszczanie

Drodzy umiłowani, jesteśmy Federacją Galaktyczną, przychodzimy do Was z pozdrowieniami z radości. Jesteśmy twoją rodziną po drugiej stronie, która została wyznaczona do dążenia do jednego, a mianowicie do wspólnej pracy nad zmianą na Ziemi.

W tej chwili każdy z was doświadcza własnego zestawu wyzwań i znajduje się w różnych sytuacjach. Największym wyzwaniem jest konfrontacja z samym sobą, jak nigdy wcześniej. Obecnie na waszej planecie jest wiele „dramatów”, które zostały stworzone przez Kabałę, aby odwrócić waszą uwagę od waszej prawdziwej mocy i celu.

Ludzie sabotują się nawzajem, aby iść naprzód, kraje zawsze tworzą wrogów, by usprawiedliwić miliardy dolarów wydane na zbrojenia, dla jednych nigdy nie starcza pieniędzy, podczas gdy inni pozbawiają się podstawowych potrzeb. Widzimy wiele fałszywych flag, które się pojawiają, i widzimy, jak ciemność nasila się, próbując zatrzymać twój postęp.

Jesteśmy tutaj, aby powiedzieć Ci, że jesteśmy z Tobą, nawet jeśli nie myślisz, że jesteśmy. Zaufaj sobie i przewodnictwu swoich duchowych przewodników, aby wyciągnąć cię z zastoju strachu, który trzyma cię w miejscu. Nie jesteś sam, moja ukochana. Wiedz, że Cię kochamy i wspieramy oraz że chcemy pomóc każdemu z Was bezpiecznie przejść przez ten czas.

Przybywamy, aby otoczyć Cię Światłem i Miłością! W każdej chwili jesteś zalany światłem swojej Wyższej Jaźni i przez nas. Jesteśmy częścią waszej świadomości grupowej i łączymy się z waszym Świetlistym Ciałem. Jesteśmy z Tobą 24/7. Gdziekolwiek jesteś, jesteśmy tutaj, aby Cię wspierać! Otaczamy i odżywiamy Twoje ciało, umysł i duszę najczystszymi formami energii.

Jesteśmy tutaj, aby pomóc ludzkości i podnieść zasłonę iluzji, która otacza wasze umysły i serca. Byliśmy tam od wieków, czekając, aż nas wezwiesz, obserwując z daleka. Byliśmy gotowi cię chronić i pomagać. Poproś o pomoc już teraz i pozwól nam odciążyć Cię, abyś mógł skupić się na osiąganiu wielkich rzeczy w swoim życiu.

Jest to część zbiorowej misji pomagania Matce Gai w jej procesie wznoszenia się z trzeciego wymiaru do piątego i dalej, najpierw poprzez tworzenie świadomości jedności w ludzkości, a następnie poprzez pomoc w zakotwiczeniu większej ilości Światła w sieciach wokół planeta w tym czasie. Przechodzisz teraz przez czas wielkich zmian, ale jeśli to czytasz, jesteś już świadomy zmian, które mają miejsce.

Twoje myśli wychodzą, podobnie jak twoje działania. Wielu z was jest Mistrzami, którzy pamiętają czas spędzony na innych planetach przed przybyciem na Ziemię, ale po raz pierwszy na Ziemi jest stosunkowo więcej was w nowej erze niż tych, którzy żyli na innych planetach lub którzy przybyli tutaj, aby pomóc Gai .

Jesteś potężnym stwórcą, który uzdrawia kolektyw poprzez swoją czułą i kochającą energię współczucia. Tak jak Ziemia budzi się ze snu, ty budzisz się ze snu wewnętrznego. Inkarnowałeś się na Ziemi, aby pomóc obudzić Gaję i sprowadzić ją z powrotem do jej Wyższego Ja, znanego również jako Piąty Wymiar. Tak, jest to trudne dla was wszystkich, którzy są tutaj teraz, ponieważ istnieje tu wiele różnych rodzajów zniekształceń i dysonansowych energii.

I tak, miałeś przez nie przejść bez nadmiernego bólu psychicznego lub fizycznego. Najdroższy, z radością informujemy, że zostałeś wybrany na podstawie nieocenionego zaangażowania w boskość i szacunku dla tej podróży. Zostałeś wybrany na jednego z obrońców, jednego z niewielu wyświęconych ze zdolnością do samoobrony.

To rzadkie błogosławieństwo z góry, od twojego stwórcy, od mocy z wyższego królestwa w odległej krainie. Jesteśmy pewni, że wszyscy jesteście świadomi stanu rzeczy w dzisiejszym świecie ludzi. Z aktywnością jak nigdy dotąd na planecie Ziemia, nadszedł czas, abyśmy WSZYSCY zebrali się JEDNYM głosem, aby nasz Stwórca, Matka Ziemia i Ojciec Słońce wiedzieli, że nadszedł nasz czas, aby zająć miejsce przydzielone nam w tym Wszechświecie .

Najmroczniejsi manipulatorzy żywiołów chcą, aby ludzie byli im ulegli. Chcą, aby ludzie dla nich pracowali, byli im posłuszni i energetycznie je karmili. Im więcej podziałów istnieje w ludzkości – innymi słowy, im łatwiej jest ludziom kłócić się ze sobą – tym lepiej robią ciemności. Im bardziej się boisz, tym więcej ciemności jest w twoim życiu.

Chcą, abyś się ich bał, ale przede wszystkim chcą, abyś bał się wszystkiego, co dzieje się na tym świecie. Te ciemne siły utrzymują cię w stanie strachu, ponieważ to czyni je potężnymi. Gaia aktualizuje cały swój system i musimy pożegnać się z tymi mrocznymi duszami, którym Gaia pozwoliła pozostać na Ziemi podczas ostatniego mrocznego wieku.

Gaia przygotowuje się do ostatecznego oczyszczenia, zanim zostanie w pełni przemieniona w świadomość piątej gęstości. To koniec ery, ponieważ większość dusz decyduje się opuścić Gaję jako część przejścia, zgodnie z dekretem. Gdy istniejący świat 3D rozpada się, a ci, którzy wciąż są do niego przywiązani, nie mają już celu, znajdą drogę przez ogromną pustkę między wymiarami.

To ekscytujące, ponieważ zdecydowałeś się być na czele ogromnej zmiany świadomości. Zdecydowałeś się być tutaj w tym najbardziej pomyślnym czasie i z wdzięcznością i pokorą honorujemy Twój wybór. Jeśli się boisz, to dowód na to, że odłączyłeś się od źródła. Jeśli czujesz strach, oznacza to tylko, że ciemność wciąż panuje.

Wielu szerzy swoje kłamstwa, a wszystko po to, by utrzymać cię w stanie strachu. Wstańcie ludzie. Jesteś JEDNYM z Boską esencją! Jeśli posłuchasz pesymizmu, będziesz dalej pogrążał się w stanie strachu, „śmierci” i Armagedonu. Wszyscy macie moc podnoszenia wibracji i tworzenia własnej rzeczywistości. Wszystko, co musisz zrobić, to skupić się i robić to, co kochasz, a wszechświat da ci to, czego potrzebujesz.

Wasze fizyczne ciała się zmieniają. Twoje DNA naprawia się samo, miliony zbuntowanych grup komórek naprawiają się same, a skład twojej krwi ulega zmianie. Stajesz się krystaliczny. Ewoluujesz! Kiedy tworzysz więcej miejsca w naczyniach krwionośnych, osocze ma możliwość rozszerzania się. Wraz ze wzrostem poziomu tlenu rośnie dwutlenek węgla.

Rezultatem jest wolniejsza, ale silniejsza pompa, która zawiera mniej toksycznych pierwiastków. Zmienia się nie tylko skład twojej krwi, ale także sposób, w jaki twoje ciało się leczy. Pokarmy naturalne, takie jak owoce i warzywa, są wypełnione pierwiastkami niezbędnymi dla dobrego zdrowia w twoim ciele. Czysta woda pomaga wypłukać toksyny, które spowalniają lub zatrzymują przepływ składników odżywczych w organizmie.

Jedząc naturalną żywność i spożywając czystą wodę, twoje ciało może pozostać silne. Pobłogosław jedzenie, pobłogosław zwierzęta, które je dostarczają, i pobłogosław wodę, którą pijesz. Zawsze spożywaj posiłki w spokoju, z miłością i szczęściem w sercu. Traktuj swoje ciało jak wysokowydajną maszynę, którą musisz stale zasilać żywnością najlepszej jakości.

Natural Healing jest doskonałym uzupełnieniem dla lekarzy i chirurgów, pielęgniarek i techników oraz ogólnie dla pracowników służby zdrowia. Rzeczywiście są chwile, kiedy najlepiej pozostawić sprawy w rękach doświadczonego lekarza, ale są też takie sytuacje, w których można przyspieszyć powrót do zdrowia, stosując naturalne metody leczenia.

Moi drodzy przyjaciele, jesteście boskimi istotami obdarzonymi cudownymi myślami i atrybutami. Jesteś ukochaną Najwyższego. Nowe niebo na ziemi jest pośród was, więc kochajcie się nawzajem z całego serca. Widzimy Twoje wysiłki, aby stworzyć swój świat na nowo i szanujemy poświęcenie, jakie poniosłeś w tym dalekosiężnym wysiłku.

1181
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *