TAJNE BAZY / WOJSKOWE W AMERYCE – CHINA LAKE

Nieznany dla większości Amerykanów jest mroczny sekret i jest tuż pod naszym nosem. Jest to rzeczywistość istnienia tajnych podziemnych baz wojskowych. Te podziemne bazy zyskują popularność z powodu mrocznych plotek krążących o schwytanych istotach pozaziemskich i technologii obcych.

Kulturowe pogłoski o podziemnych szaleństwach kosmitów są w rzeczywistości zasilane przeciekami od podejrzanych osób, zwykle mających powiązania z wywiadem. Są one po prostu narzędziem do utrzymania status quo. Cała historia o przechwyconym sprzęcie obcych jest po prostu bardzo skomplikowana mistyfikacja, co dyskredytuje tych, którzy demaskują rzeczywistość tych baz. Stanowią one również przykrywkę dla hurtowej grabieży skarbu federalnego przez skorumpowany i cyniczny tajny rząd. Po tym jak huragan Katrina pozostawił region Wybrzeża Zatoki Perskiej całkowicie zdewastowany, było wielu świadków z raportami o żołnierzach UNMNTF i UNISF pracujących u boku żołnierzy Armii Republiki Meksyku w rejonie Nowego Orleanu. Kiedy nadejdzie dzień stanu wojennego w Ameryce, oddziały UNISF i UNMNTF znajdujące się w Ameryce Środkowej, USA i Kanadzie zostaną rozmieszczone, aby pomóc w łapaniu milionów Amerykanów, których nazwiska znajdują się na Czerwonej Liście CIA i Niebieskiej Liście CIA . Wśród nich są Chińczycy, Rosjanie, Niemcy, Polacy, Japończycy, Ukraińcy, Arabowie, Saudyjczycy , Pakistańczycy, Meksykanie, Honduranie, Salwadorczycy i chilinczycy, i wielu z nich stacjonuje w głęboko podziemnych bazach wojskowych. Kiedy ten dzień nadejdzie w Ameryce, nie oczekujcie, że FoxNews Network, NBC, CBS, ABC, CNN, BBC News 24 lub Reuters podadzą pełne lub dokładne wyjaśnienie prawdy. Masowe aresztowania w obozach i podziemnych bazach, wraz z masowymi egzekucjami, jak to miało miejsce w wielu innych krajach, takich jak Kambodża, Rosja, Chiny, Niemcy, Polska, Armenia, Gruzja, Białoruś, Węgry i Ukraina w ciągu ostatnich 100 lat. Najlepszym rozwiązaniem dla wielu Amerykanów będzie bezpieczne miejsce na odludziu, gdzie będą mogli się ukryć.

Ameryka, którą ty i twoi przodkowie znaliście, dobiega końca dzięki tajnemu rządowi kontrolowanemu przez illuminatów, a teraz chcą, aby Ameryka stała się narodem trzeciego świata rządzonym przez faszystowskie państwo policyjne pod ich dyktatorską kontrolą. Oczywiście nie da się tego osiągnąć, jeśli Ameryka pozostanie taka, jaka jest, z wieloma wciąż całkiem dobrze sytuowanymi i wciąż posiadającymi broń palną. Tylko naród amerykański może powstrzymać nadchodzący amerykański holokaust. W samej Ameryce istnieje ponad 120 Głęboko Podziemnych Baz Wojskowych zlokalizowanych pod większością głównych miast, pod siłami zbrojnymi USA, bazami marynarki wojennej USA i bazami armii USA, a także pod obozami szkoleniowymi FEMA i centrami kontroli DHS. Istnieje również wiele podziemnych baz wojskowych pod Kanadą. Prawie wszystkie te bazy znajdują się ponad 2 mile pod ziemią i mają średnicę od 10 do 30 mil.

Budują te bazy dzień i noc, nieprzerwanie od lat 40-tych. Bazy te to w zasadzie wielkie podziemne miasta połączone szybkimi pociągami magneto-elektrycznymi o prędkości do 1500 mil na godzinę. O tej działalności napisano kilka książek. Dr Richard Souder architekt zaryzykował swoje życie mówiąc o tym. Jest on autorem książki “Podziemne bazy i tunele: co rząd próbuje ukryć”. Pracował z wieloma agencjami rządowymi nad głęboko podziemnymi bazami wojskowymi. Średnia głębokość tych baz to ponad mila, i znowu, są to w zasadzie całe miasta pod ziemią. Mają napędzane energią jądrową wiertarki laserowe, które mogą wywiercić tunel o długości siedmiu mil w ciągu jednego dnia. (Uwaga: wrześniowe wydanie Omni z 1983 roku (strona 80) ma kolorowy rysunek Subterrene, “napędzanej energią jądrową maszyny do drążenia tuneli z Los Alamos, która wierci skałę, głęboko pod ziemią, podgrzewając każdą napotkaną skałę do stopionej skały”). Czarne projekty ignorują władzę Kongresu, która jak wiemy jest bezprawna. Jest mnóstwo twardych dowodów. Wielu zareaguje strachem, przerażeniem i paranoją, ale trzeba się otrząsnąć i obudzić po praniu mózgu przez całodzienną pompę medialną.Stanąć i powiedzieć dość? Rząd USA

poprzez NSA, DOD, OA, DIA, ATF, ONI, U.S. Army, U.S. Marine Corp, FEMA i DHS wydał ponad 1 2 biliony dolarów na budowę masywnej tajnej infrastruktury dla nadchodzącego rządu jednego świata i Nowej Religii Światowej w ciągu ostatnich 40 lat. Pod Denver International Airport znajduje się Głęboka Podziemna Baza Wojskowa, która ma ponad 22 mile średnicy i spada 8 poziomów. To nie przypadek, że CIA przeniosła siedzibę swojego krajowego oddziału, który jest odpowiedzialny za operacje w Stanach Zjednoczonych, z siedziby CIA w Langley do Denver. Wybudowany w 1995 r. Rząd i politycy byli piekielnie zajęci budową tego lotniska, choć ostatecznie skończyło się to przekroczeniem budżetu. Zarzuty o korupcję, ciągłe zmiany w firmie budowlanej i masowe zwolnienia załóg były zgłaszane po wybudowaniu części ich prac, tak że żadna “jedna” grupa nie miała pojęcia, jaki jest plan lotniska. Nie dość, że mieszkańcy nie chcieli budować tego lotniska, ani go nie potrzebowali, to jeszcze zrobiono wszystko, aby mimo wszystko powstało. Masońskie symbole io średnicy mil!

dziwaczne grafiki martwych dzieci, płonących miast i kobiet w trumnach to obszerne freski oraz kapsuła czasu – z których żadna nie jest opisana w sekcji strony internetowej lotniska opisującej unikatowe dzieła sztuki w całym budynku. DIA służy jako przykrycie dla ogromnych podziemnych obiektów, które zostały tam zbudowane. Istnieją doniesienia o wibracjach elektronicznych / magnetycznych, które powodują u niektórych ludzi choroby i u innych bóle głowy. Istnieją hektary ogrodzonych obszarów z drutem kolczastym skierowanym w ten obszar, jakby chciał je zatrzymać, a małe betonowe stosy przypominające mini-chłodnie kominowe wyrastają z hektarów nigdzie, by najwyraźniej odprowadzać podziemne poziomy. Podziemny obiekt ma głębokość 88,3 mil kwadratowych. Zasadniczo ta Podziemna Baza to 8 miast jedna nad drugą! Zdolność trzymania takich lewiatanicznych zasad jest ogromna. Te bazy wielkości miasta mogą pomieścić miliony ludzi, niezależnie od tego, czy są kontrolowani przez umysł, zniewoleni przez żołnierzy NWO World Army, czy niewinni i zniewoleni mieszkańcy powierzchni z miast i miasteczek Ameryki i Kanady.

STANY ZJEDNOCZONE POD MIASTAMI, BAZAMI I SYSTEMAMI TUNELOWYMI


ALASKA
1. Brooks Range, Alaska
2. Delta Junction, Alaska
2a. Fort Greeley, Alaska (zgłoszony przez Peachy)
W tym samym obszarze Delta Junction
ARIZONA
1. Arizona (góry) (brak na mapie)
Funkcja: praca genetyczna.
Wiele poziomów
2. Fort Huachuca, Arizona (również zgłosił obóz zatrzymania)
Funkcja: Obiekt NS

Spędziłem tam większość mojego życia i mogę cię zapewnić tylko o jednym, jest to centrum komunikacyjne dla całej armii amerykańskiej (i najwyraźniej całych sił zbrojnych USA) Żadna komunikacja telefoniczna, żadna dwukierunkowa transmisja radiowa, żadna transmisja satelitarna, żaden faks, itp. w obrębie armii nie jest udokumentowana i nie jest “rozliczana” przez ten obiekt. Jest on bardzo wysoko na liście tych, które zostaną uderzone jako pierwsze w czasie wojny nuklearnej (ponieważ tam podobno jest kierowana większość komunikacji Armii), tj. wszystkie silosy rakietowe, które zostały zamknięte (nie do końca) w rejonie Tucson, około 75 mil na północny zachód. Umieszczają “samoloty” na wieży i bombardują je radarem, aby “odczytać” (?) je Z OGROMNEJ (powiedzmy 10 pięter) anteny radaru mikrofalowego (było to widoczne z autostrady kilka mil

1. FORT HUACHUCA, ARIZONA – Miał i prawdopodobnie nadal ma duży system podziemny i tunelowy, który jest zajęty przez ściśle tajną jednostkę komunikacyjną i kryptograficzną. NSA albo wydaje polecenie, albo korzysta z urządzenia w sposób peryferyjny. Miejsce wojskowe w Arizonie jest również jednym z wielu wyznaczonych obozów koncentracyjnych (autoryzowanych) przez nasz rząd, zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie wewnętrznym, że stan wojenny jest koniecznie ogłoszony.

2. Baza sił powietrznych Luke
3. Munds Park, Arizona, przystanek na autostradzie (zgłoszony przez Dumpgoddess. Zweryfikowany przez Sid i Becky, która twierdzi, że została prawie aresztowana
Dumpgoddess powiedziała mi, że pracowała w strefie odpoczynku przy autostradzie znanej jako Munds Park. Pewnego dnia zatrzymały się jakieś wojskowe ciężarówki i ludzie i prawie powiedzieli: OK, dzięki za
pracę tutaj, zamykamy to miejsce, buh! Spędzili lata rozbudowując witrynę, a następnie opuścili. Resztka jest nadal zamknięta dla wszelkiego ruchu, a droga wjazdowa i wyjazdowa z autostrady została zerwana. Inna osoba, którą znam w tym obszarze, powiedziała, że ​​na parkingu zaparkowane są nieoznakowane wojskowe ciężarówki i pojazdy, a miejsce „jest ogromne” w porównaniu z tym, co było i wygląda na całkiem opuszczone pomimo budowy.
„Mieszkam 20 mil od Flagstaff AZ. Jest miejsce do odpoczynku 1/2 mili. Kiedy rząd budował tę strefę odpoczynku, ukończenie jej zajęło prawie 3 l / 2 lata, a
wokół tego miejsca były wysokie płoty z ciemnymi brezentowymi plandekami, aby nikt nie widział, co się dzieje. Była też duża armia szukających ciężarówek wjeżdżających i
wyjeżdżających całą noc,

każdej nocy. Wszyscy w Munds Park słyszeli, jak nadchodzą i odchodzą. Teraz rząd na dobre zamyka strefę odpoczynku. Powiedziano mi, że ogrodzenia zostaną ponownie postawione. Założę się, że pod tym miejscem odpoczynku jest coś.


4. Page, Arizona Tunele do: Area 51, baza Nevada Dulce, Nowy Meksyk
5. Sedona, Arizona (również zgłaszane obóz zatrzymań)
Uwagi: Znajduje się pod Enchantment Resort w Boynton Canyon. W ostatnich latach pojawiło się wiele doniesień o „zwiększonej obecności i aktywności wojskowej” na tym obszarze. Lokalna mieszkanka, Deana, powiedziała mi, że ona i jej mąż myślą o przeprowadzce, ponieważ stało się to tak nachalne.
SEDONA – Słynna z ogromnego wiru, uważana jest za starożytną kolonię Lemurian.
Według komendanta X, istnieją doniesienia o działającym podziemnym mieście i obiekcie pod Enchantment Resort w Boyton Canyon, gdzie obserwowano mężczyzn w czerni podobnych do klonów, a także niezwykłe zjawiska wirów elektromagnetycznych. Źródło David Icke, Children of the Matrix zauważa, że ​​Sedona jest związana z działalnością UFO z gadzią podziemną bazą, w której członkowie rasy gadów pracują ze swoimi częściowo ludzkimi lalkami Iluminatow nad programem naukowym i genetycznym. Baza wydaje się znajdować pod kanionem Boynton w Sedonie. To nie jest daleko od rezerwacji plemienia Hopi, które ma lemurskie powiązania.
6. Wikieup, Arizona tunele do: Obszar 51
7. Yucca (Mtns.), Arizona Tunnels and Caves
WIELKI KANON –

Jaskinie w pobliżu zbiegu rzek Kolorado Legendy Hopi mówią, że ich przodkowie żyli kiedyś pod ziemią z przyjazną rasą „mrówek” [nie mylić ich ze złowrogimi „modliszkami” opisywanymi przez kilku uprowadzonych], ale niektórzy z nich zwrócili się w stronę magii i zawarli sojusz z jaszczurką lub wężowi ludzie znani jako „dwa serca”, którzy mieszkali w jeszcze głębszych jaskiniach poniżej. „Powódź” zła i przemocy zmusiła pokojowych Hopi do wypłynięcia na powierzchnię świata. Badacz o nazwisku GE Kincaid twierdził, że znalazł „jedną z” starożytnych jaskiń, w których podobno odkryto artefakty typu orientalnego, egipskiego i środkowoamerykańskiego. Smithsonian archeologowie SA Jordan i jego współpracownicy zbadali również sztuczną jaskinię z setkami pokoi, wystarczającą na ponad 50 tysięcy osób. Podziemne miasto znajduje się około 42 mil w górę rzeki od El Tovar Crystal Canyon i Crystal Creek i około 2000 stóp nad koryto rzeki na wschodniej ścianie. John Rhodes po 3 latach badań terenowych podobno odkrył miasto Wielkiego Kanionu, które jest obecnie wykorzystywane jako muzeum dla grup elitarnych i ma niższe poziomy, które są używane przez „super tajnych agentów czarnej księgi”, do których można wejść tylko poprzez drzwi ze stali nierdzewnej na dole klatki schodowej głęboko w „mieście”


ARIZONA, SUPERSTITION MTS. – Kilka osób twierdzi, że miało doświadczenia ze wszystkimi rodzajami istot obcych zamieszkujących podziemne poziomy poniżej superinstytucji
Mt. na wschód od Phoenix. Wczesne doniesienia mówią o ludziach i krasnoludach zamieszkujących jaskinie regionu, chociaż w XX wieku wzrosła liczba gadów i kosmitów typu szarego. Niektóre spotkania dotyczą białych szarości z butów Epsilon, humanoidalnych lub gadzich „deros” w czarnych płaszczach z kapturem, w których uprowadzeni / zaprogramowani ludzie znajdują się powyżej i poniżej jako niewolnicy umysłu lub gorzej; humanoidy z gadami ze zintegrowanymi ludzkimi DNA uprowadzającymi i gwałcącymi kobiety; oraz różne inne regresywne scenariusze podziemne,

źródło: Kaye Kiziar; Dowódca X; Brian Scott; Steve Brodie; Hank Krastman


ARKANSAS CUSHMAN – Jaskinie na zachód od miasta są legendarne opowieści o głębokich systemach jaskiń, spotkaniach z kosmatymi humanoidami , gigantycznymi
wężami i owadami, śmiertelnymi , dziwnymi zjawiskami elektromagnetycznymi i niewyjaśnionymi zniknięciami. Jednym z nich jest „Blowing Cave”, który leży w kopalni
obszar NW Cushman i znajduje się 1/4 mili na północ od drogi prowadzącej na zachód od Cushman, jednej z kilku jaskiń w okolicy, niektóre z nich prawdopodobnie łączące się na głębszych poziomach. Pomiędzy dużym wejściem a podziemnym jeziorem daleko z tyłu jaskini przebiega szlak wijący się przez obszar gruzu lub „rozpadu”. Szlak przecina pęknięcie w ziemi [między wejściem a jeziorem], które po przejściu do rozpadu wystarczająco się poszerza, aby wejść. Ta otchłań jest podobno wejściem do niekończących się sieci obcego podziemia, źródło:

Charles Marcoux – George Wight – DA Lopez; WYCIECZKA DO CUSHMAN CAVERN CALIFORNIA


Podobno masywne, bardzo głębokie podziemne instalacje uciekają z Nevady do wschodniej Kalifornii. Tak duża część regionu jest kontrolowana przez federalne departamenty i agencje, czy to Pentagon, Departament

2076
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *