HELLO KITTY – KOT Z PIEKŁA RODEM

Ojciec, by ratować życie dziecka zawarł pakt z demonem, ofiarowawszy za ocalenie życia swej córki, stworzenie symbolu, który będzie czczony w świecie, oczywiście – ku chwale piekieł 😉

Kitty White przyszła na świat dnia 1 listopada 1974 roku, na londyńskich przedmieściach. Czy to przypadkowa data, zwłaszcza dla wyznawców Chrystusa? Japońska firma Sanrio jest producent HK. A jakie są korzenie kotka, którego zna cały świat? Czy ludzie mają wiedzę na ten temat? Chyba nie wszyscy.

Jakie były początki Hello Kitty

Według hiszpańskich źródeł, postać kociaka została stworzona przez zrozpaczonego ojca, którego chora na nowotwór córka umierała. Ojciec, by ratować życie dziecka zawarł pakt z demonem, ofiarowawszy za ocalenie życia swej córki, stworzenie symbolu, który będzie czczony w świecie, oczywiście – ku chwale piekieł. Nazwa jest następująca: Hell – o – Kitty. Jak widać kotek nie ma… Ust! Dlaczego? Dlatego, że dziecku jest je łatwo zamknąć i wtłoczyć wszelką treść. Dziecko jest nieświadome.

Wszyscy chyba znają postać Hello Kitty, kocią bohaterkę filmów animowanych, gier komputerowych, ozdobę wielu gadżetów. Jest niesamowicie popularna w Japonii i Korei, gdzie powstało nawet auto z jej wizerunkiem.

Niebezpieczeństwo

Hello Kitty to wprowadzanie i rozbudzanie w dzieciach sfery seksualnej. Kolor różowy to nie tylko kolor związany z seksualnością, ale przede wszystkim z ideologią New Age, podobnie jak symbol motyla i “klucz Nilu” – pogarda dla dziewictwa. Tak więc ten, kto kupuje przedmioty z wizerunkiem tego kociaka, naraża dziecko na poważne niebezpieczeństwo sfery duchowej – oddaje malucha w ręce demonów.

Biznes na Hello Kitty

Ten „piekielny” japoński kotek omamił umysł niejednego dziecka na świecie i opróżnia portfele nieświadomych rodziców. W wielu domach odbywają się tego rodzaju dialogi:
– Mamo, mamo! Kupisz mi nowy piórnik?
– Przecież kupiłam ci na początku roku.
– Ale ja chcę taki w Hello Kitty!

Bluźniercze oblicze Hello Kitty

Postać Hello Kitty stanowi obrazę dla chrześcijan, ponieważ produkowane są przez firmę Sanrio…parodie różańców, w których na krzyżu widnieje wizerunek HK. Na życzenie rodziców firma Sanrio wykonuje też różową trumnę dla dziecka z tym emblematem, powstają szpitale, żłobki i przedszkola, sale kinowe wystrojone w tę kocią symbolikę. Dla dorosłych produkowany jest alkohol w różowych butelkach z emblematem Hello Kitty, a także broń palna.

Ostrzeżenie

Specjaliści od duchowych zagrożeń przestrzegają, że strategia szatana jest właśnie taka: niszczyć pod pozorem niewinności, działać w ukryciu tak, by jak najtrudniej można byłoby go rozpoznać i tępić. Dodatkowo najkorzystniej mu uderzyć w dzieci, gdyż są niewinne. Są małe, czyste i nieskalane, a ich dusze mają dla niego wartość najwyższą. Już nie atakuje wyłącznie dorosłych poprzez ezoterykę i okultyzm, narkotyki i alkohol, rozpustę, teraz na przełomie wieku XX i XXI przypuścił szalony atak na dzieci.

Świadectwo

Osoba, którą znam osobiście, opowiedziała następującą historię: „Nasza wnuczka dostała na pierwsze urodziny mnóstwo zabawek, kilka z nich z logo Hello Kitty. Wszyscy bardzo się cieszyli, zabawki były super, a do tego tort z rysunkiem kotka bez ust. Dzień później była niedziela i otrzymałem maila, a w nim ostrzeżenie o zagrożeniach duchowych płynących z posiadania zabawek Hello Kitty! Nieprawdopodobny zbieg okoliczności? Wkrótce potem dowiedzieliśmy się, że nasza wnuczka od jakiegoś czasu budzi się w nocy około północy i płacze przez mniej więcej godzinę, po czym zasypia znowu. Z początku nie kojarzyliśmy tego płaczu z niczym, córka próbowała lekarstw i różnych sposobów, nic nie pomagało. Jednak w końcu stało się oczywiste, że coś jest nie tak. Postanowiliśmy, że powiemy o tych zagrożeniach Hello Kitty ich znajomemu księdzu, aby to on im to przekazał.

Ale Bóg przysłał nam na pomoc kogoś innego. Otóż córka postanowiła z początkiem ubiegłego tygodnia zatrudnić nianię do starszego braciszka Ani. Zgłosiły się dwie kandydatki. Córka miała zatrudnić inną osobę, ale jak powiedziała później – jakiś głos wewnętrzny podpowiadał jej, że to powinna być właśnie ta dziewczyna. Ostatecznie córka podjęła decyzję zgodnie z przeczuciem i dlatego też, że ta osoba miała na piersi duży medalion z Matką Bożą. Wkrótce potem córka zadzwoniła i powiedziała że… właśnie dowiedziała się od niani o… zagrożeniu ze strony Hello Kitty i postanowiła zlikwidować wszystkie zabawki !
Ania ostatnie trzy noce przespała spokojniej.”

Jakie są wnioski?

Nie jesteśmy sami na tej planecie, oprócz świata widzialnego są tutaj z nami istoty duchowe, które wpływają na naszą świadomość. Nie wszystkie te byty są nam przyjazne – część z nich chce naszego nieszczęścia i szuka sposobów, by wpływać na umysły ludzkie w sposób destrukcyjny.

Czytający ten artykuł sam musi zadecydować, czy opisane tu zagrożenie duchowe to tylko wymysł kilku „nawiedzonych” chrześcijan, czy też jest czymś realnym. Wybór należy do każdego z nas.

Co myślicie na temat Hello Kitty? Czy na prawdę jest tak niebezpieczna jak opisują? 

Źródło: YT, Londynek.net

2410
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *