TORTUREGATE! CZY JOE BID WIDZIAŁ TĘ MAŁĄ DZIEWCZYNĘ PRZYKUTNĄ DO MURU I MĘCZĄCĄ? OSTRZEŻENIE! ZABAWNE OBRAZY!

Czy Joe Biden zna tożsamość małej dziewczynki przykutej do ściany, na której jest torturowana, napadana i mordowana?

Konieczne jest, aby świat wiedział.

Poniższe nagrania wideo, które zostały pobrane z You Tube, pokazują małą niezidentyfikowaną dziewczynę w masce z pyskiem świni. Jest przywiązana do krzesła w czymś, co wygląda na szopę, piwnicę lub jakieś niejasne miejsce. Mała dziewczynka nigdy nie została zidentyfikowana przez organy ścigania.

Mężczyzna, który wchodzi do szopy w czarno-białej masce w kratkę, nazywa się Steve Quest. Pochodzi z Kolorado. Quest otwarcie określa siebie jako „psychotycznego” i otwarcie stwierdza, że ​​został zinstytucjonalizowany. Quest miał inne legalne nazwy. Nazywa się również Roy Warren Marshall i Dale Ellis Bennet. W sieci i na You Tube używa nazwiska MONTAGRAPH. Prowadzi również inne serwisy społecznościowe (np. Twitter) pod nazwą Elite Rule i October Reignz.

Na filmie, który zobaczysz, Quest wydaje się torturować i zaatakować małą dziewczynkę. W pewnym momencie mówi jej, żeby otworzyła usta. Pyta ją, czy lubi, gdy mężczyźni na niej wchodzą i nazywa ją „pizdą”.

Pod koniec (oryginalnego) nagrania pyta, czy dziewczynka jest gotowa na „zgaszenie świateł”. Przerażona dziewczyna mówi nie. Słychać wystrzał. Po tym, jak film został pobrany z You Tube i ujawniony przez wielokrotnie nagradzanego reportera Timothy’ego Charlesa Holmsetha, Quest usunął go z sieci. Quest następnie zrobił „sequele” i próbował zmylić opinię publiczną co do tożsamości i wieku dziewczyny.

Dokumenty pokazują, że Quest zmienił nazwisko z Dale Ellis Bennett na Steve Quest wkrótce po zamordowaniu sześcioletniego JonBeneta Ramseya 25 grudnia 1996 r. W Boulder w Kolorado. Quest przyznaje, że mężczyzna o imieniu Dale Bennett był przesłuchiwany przez organy ścigania w sprawie morderstwa JonBenet Ramsey.

Quest wyznaje związek z byłym ochroniarzem Hillary Clinton, Craigiem Sawyerem, który założył oszukańczą organizację Veterans For Child Rescue (V4CR) w Arizonie. Ofiara, Adrian John Wells, nazywa Sawyera „pedofilem”, „handlarzem ludzi” i „łamaczem dzieci”. Wells powiedział, że Sawyer jest powiązany z Hillary Clinton, Billem Clintonem i Jeffreyem Epsteinem.

W miesiącach poprzedzających wybory w 2020 r. Steve Quest, ubrany w kurtkę pracowniczą Comcast, rozpoczął transmisje na żywo z wysokimi urzędnikami w rządzie USA i wojsku. Zadanie twierdzi, że może uzyskać dowolny numer telefonu na świecie. Quest poczynił złowieszcze odniesienia do tajnych akt, które posiada, takich jak pliki dotyczące „podróży do Tajlandii”, które zaszkodzą niektórym ludziom. Złowrogo zadzwonił do Joe Bidena , Adama Schiffa , Treya Gowdy’ego , Lindsey Graham , urzędników Departamentu Obrony i wielu, wielu innych.

Zaledwie kilka dni przed wyborami w 2020 roku Steve Quest transmitował na żywo telefon do dyrektora FBI Christophera Wraya. Quest był bardzo zły na Wraya i ostrzegał o możliwych nadchodzących wydarzeniach.

Materiał zabezpieczony z wideo You Tube przez wielokrotnie nagradzanego reportera, świadka FBI i skierowanego do osoby, Timothy’ego Charlesa Holmsetha

1650
ZRODLO ARTYKULU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *